Elektro Gitar Seti MRE3BKEX20WD
538,08 TL
Category
Brand
Stock Code
sm_MRE3BKEX20WD
Price
456,00 TL + VAT
Installments starting from 89,68 TL!
Ürün Paylaş :
Elektro Gitar + 20 Watt Amfi + Askı + Kablo + Kılıf MRE3BKEX20WD
KAMPANYALI ÜRÜN MRE3BKEX20WD
1 ADET MANUEL RAYMOND ELEKTRO GİTAR;
Gitar Elektro Manuel Raymond MRE3BK.
Klavye: Masif Gül Ağacı
Sap : Masif Akça Ağaç
Manyetikler: 3 tekli (single)
Perde Sayısı: 21
Renk : Siyah
1 ADET 20 WATT EXTREME ANFİ;
Input                   : Her tür enstrümanın bağlanabildiği jak girişidir.
Volume                : Tüm genel ses seviyesinin kademeli ayarlabildiği ses seviye
                             kontrol anahtarıdır.
Overd                  : Over drive efektini açıp kapatan anahtardır.
Gain                    : Over drive distortion efekt seviyesini ayarlar.
Treble                 : Ekolayzırdaki yüksek frekansın ayar düğmesidir.
Middle                 : Ekolayzırdaki orta frekansın ayar düğmesidir.
Bass                    : Ekolayzırdaki düşük frekansın ayar düğmesidir.
Power                 : Cihazı Açma Kapama Anahtarıdır.
Headphone          : 1/4" 3 ebatındaki stereo kulaklık bağlantı çıkışıdır.
Güç                     : 220 V ac 50 HZ
Yük empedansı     : 4 ohms
Hoparlör              : 6"
Sinyal Oranı         : 70bB
Frekans Tepkime  : 20Hz to 15KHz